rum.medicsguru.ru

Am mâncat ficat crud - trei zile mai târziu a văzut lumina!

Bună ziua, „Bunica!“ Povestea lui Vreau să-i ajute pe cei care suferă de slepoty.Esche de pui a fost tânăr, am lucrat în orașul Mariupol la „Azovstal“ și, de asemenea, a studiat la rabfak fabrica. După terminarea studiilor a intrat Institutul Road Saratov. El a trăit în cămin institut și cât de mulți studenți munca la negru ca un încărcător. Practic am avut pentru a transporta saci de făină și ciment. Lucrarea a fost cu mult praf, mai ales pe timp de noapte, și ca urmare a unei luni, am devenit foarte bolnav văd pe vecheram.Iz acestei încetat participarea la petreceri de dans, care, la sfârșit de săptămână și de sărbători au avut loc în institutul nostru. Au venit și fetele de hostel institut medical, care este aproape de noi. Pe una din seri, m-am întâlnit cu una dintre aceste fete și apoi a dansat numai cu ea. Într-o seară, văzând că am mai mers la dans, ea a venit la mine în cămin. Când I-am explicat motivul pentru dispariția sa, ea a spus: - Da, ai orbire de noapte! Du-te în dimineața la piață și să cumpere ficat de vită. Trecerea printr-o mașină de tocat carne brut, se adaugă arc mic, frunze și să mănânce imediat în masă gătită. Veți vedea că viziunea vernetsya.Reshil urmeze sfatul ei. Ca rezultat - după 3 zile de vedere! Mai mult mi orbire bespokoila.Vot o astfel de poveste de viață. Dacă experiența mea de a ajuta pe altcineva pentru a face față cu această boală neplăcută, voi fi foarte fericit.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2018 rum.medicsguru.ru