rum.medicsguru.ru

VREAU spun mai multe ca astm GESTIONAT potoli setea

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să vorbesc în detaliu despre eliminarea astmy.Tak bronșic aici, astm bronșic, am suferit de la 25 de ani (eu sunt acum 57). Pe termen lung tratate cu medicamente, dar relieful a fost de scurtă durată. Carta suferă, am decis să aplice pentru eliminarea rețete de boală de medicina tradițională. Am amestecat mai întâi cu 200 g de miere, suc de aloe proaspete, unt, se taie în cuburi mici și luând lingura amestecul de preparare a cafelei 1 De 3 ori pe zi, timp de 30 minute înainte de masă (soțul meu folosește această rețetă pentru a vindeca ulcer gastric, dar el a luat toate componentele 400 g). După terminarea recepției sale, completat în 700 ml de vin alb 20 g de rădăcină naturală elecampane zdrobite și lăsate pentru o zi. Periodic vzbaltyvala.Gotovuyu perfuzie ia 1 lingura De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese. După aceea, am cumpărat într-un pachet de farmacie vâsc iarbă, a început să se pregătească de la ea, în conformitate cu instrucțiunile, infuzia și se bea. Când vâsc sa încheiat, se amestecă cu 700 ml „Kagor“ vin, miere, 300 g, 250 ml de suc de aloe proaspăt și a luat amestecul înainte de a fi o lingura de închidere 1 30 de minute înainte de mese. M-am oprit atacurile de dispnee. În toamna anului 2008, el a luat scrisori de bulion. Seara turnat într-un vas emailat de 0,5 litri de apă 2 linguri ierburi tocate, a adus la fierbere și fierte timp de 5-7 minute la foc mic, iar apoi a luat de pe tava de la căldură, suflecată și lăsat peste noapte. În dimineața și fierăstrăul filtru 150 ml, de 3 ori pe zi, cu 30 minute înainte de masă timp de o lună. Mai mult astm mine muchaet.A înseamnă tuse calmă. Fry pe o tigaie uscată până cană de zahăr brun și se amestecă cu 0,5 litri de apă și apoi se scoate tava de la căldură. Adăugați sucul proaspat stors de la 1 lamaie, 1 lingura Poate miere, se amestecă din nou bine și luând lingura de droguri 1 De 3 ori pe zi, 30 de minute înainte de mese. Foarte pasionat de copiii săi.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2018 rum.medicsguru.ru