rum.medicsguru.ru

Mai devreme, în bolnavi rece cu bronșită. Și, în cele din urmă învins

Bună ziua, „Bunica!“ Anterior, cu debut de vreme rece, întotdeauna am căzut bolnav cu bronșită. Am dureri în piept, și tuse care nu se poate opri, nu pastile și poțiuni, prescrise de un medic. Pentru o lungă perioadă de timp am suferit, și apoi a decis să se conecteze la terapiile traditionale. Și, în cele din urmă vylechilas.A ma ajutat să scap de bronșită, usturoi inhalare și sodoy.Nado clare 6 catei de usturoi de dimensiuni medii și îi macină cu ajutorul Pelobates. Apoi se toarnă într-un pahar mic de email bol de apă, a pus pe foc, iar când apa începe să fiarbă, scufundați usturoiul tocat. Se fierbe timp de 3-4 minute. Apoi, feluri de mâncare cu supa de usturoi pentru a pune pe un suport de lemn pe o masă și se adaugă 1 linguriță bicarbonat de sodiu. Lean peste oala, ia acoperă cu o pătură și respira cu abur. Inhalarea rezista atâta timp cât aburul este eliberat si se mentine teplo.Protseduru efectua dimineața și seara, înainte de a merge la culcare pentru o săptămână. După aceea, fac o pauză de două săptămâni și apoi se repetă pentru inhalații profilaktiki.Krome în fiecare dimineață, pe stomacul gol, eu iau 1 lingura ceapa amestec gâscă grăsime. ceapa mare trebuie sa fie curatata de coaja, grătar și se amestecă cu aceeași cantitate de grăsime de gâscă. Noaptea, amestecul este frecat în zona pieptului și a gâtului. Pentru a lega o eșarfă de lână și de somn până la utra.Vot, așa că am revenit complet de la bronșită. Sper ca experienta mea la altcineva pentru a ajuta la a scăpa de această bolezni.Tak, care sunt tratate. Înainte de începerea tratamentului pentru a cere ajutorul lui Dumnezeu!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2018 rum.medicsguru.ru