rum.medicsguru.ru

CÂND durere de dinți chihăi ME întotdeauna acest instrument mă ajută

Bună ziua, „Bunica!“

Am oferi un mijloc eficient pentru a elimina durere de dinți prescripție. Eu le folosesc de mai mulți ani, și niciodată nu nu ma dezamagi.

În general, când a existat o chestiune de a scoate dintii pacientului, am decis să-l păstrați și pentru a scăpa de durere de dinți cu ajutorul remedii populare.

Am incercat tot felul de retete, dar numai unul sa dovedit a fi eficiente.

Astfel, este necesar să se completeze enamelware 250 ml apă 2 linguri uscat cimbru plante medicinale sub formă de praf, se aduce la fierbere și se fierbe timp de exact un minut. Când la rece la cald, se scurge într-un termos, iar apoi de 4-5 ori pe zi, se spală decoct, de fiecare dată când alimentează-l la 37-450S, dinte inflamat. Este recomandabil să nu se ingera bulion concentrat la fel de mult, dar nimic groaznic se va întâmpla dacă înghiți accidental un pic de salivă. De obicei, o durere de dinți mă durează 2 zile. Așa că am reușit să mențină astfel de dinți problematice. Desigur, acest instrument nu elimină cariile și alte probleme cu dinții și gingiile, și fără o vizită la dentist, place sau nu, nu se poate face, dar încă este foarte eficient.

Vă doresc toate zâmbetele albe!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2018 rum.medicsguru.ru